Audit

Joala Elekter OÜ on Eesti Akrediteerimiskeskuse poolt akrediteeritud C-tüüpi sõltumatuse kriteeriumitele vastava I, II ja III liigi elektripaigaldiste tehnilise kontrolli teostajana registreerimisnumbriga I034.

Akrediteerimisulatus elektripaigaldiste kasutuselevõtule eelneval, korralisel ja erakorralisel Seadme ohutuse seaduse § 8 ja 9 alusel kehtestatud Majandus- ja taristuministri 03.07.2015 määruse nr 86 järgi sooritataval auditil on:

  • II. ja III. liigi kuni 1000V nimipingega elektripaigaldised
  • II. liigi üle 1kV kuni 45kV nimipingega elektripaigaldised
  • II. liigi üle 45kV nimipingega elektripaigaldised
  • I. liigi plahvatusohu tsooni ja suurõnnetusohuga objekti elektripaigaldised
  • I. liigi ravipaikade elektripaigaldised 

Tellimuse vormistamiseks kasutage meie tellimus-garantiikiri vorm,  sisestage nõutavad andmed ning saatke tellimus aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Elektripaigaldise nõuetekohasuse deklaratsiooni vorm saab laadida siit (vaata näidis)

Auditi andmed sisestatakse vastavalt seaduses sätestatud korrale Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Ameti andmekogusse, mille sisu avaldamise ulatuse otsustab Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet. Joala Elekter OÜ käsitleb teenuse osutamisel saadud või loodud informatsiooni konfidentsiaalsena, kui ei ole Kliendiga kokkuleppel määratletud teisiti või kui informatsiooni esitamise nõue ei tulene seadusest. Joala Elekter OÜ informeerib Klienti juhul kui on esitatud taotlus Kliendiga seotud andmete väljastamiseks, välja arvatud info väljastamine akrediteerimisasutusele, riiklikku järelevalvet teostavale asutusele ja kohtuasutusele. 

Inspekteerimisasusute hinnakiri. Kõik hinnad on läbirääkimiste aluseks, lõplik tööde maksumus lepitakse eraldi kokku. E-mail:  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., Telefon: + 372 52 92 114 (Igor Andrejev)

JoomShaper